O prelegentach
Zapraszam Państwa do poznania sylwetek prelegentów konferencji HiperAutomatyzacja. W najbliższym czasie będziemy rozbudowywać listę naszych Gości. Łącznie planujemy ponad 70 prelegentów (!).
Specjalista ds. automatyzowania procesów - z naciskiem na "Od wszystkiego", z doświadczeniem w HR i Back Office. Naprawia procesy w dużych i małych organizacjach poprzez optymalizacje i robotyzacje.
Od początku kariery zawodowej związana z branżą BPO/SSC/ oraz bankowością w międzynarodowym wydaniu. Obecnie Dyrektor Strategiczny Robotyki w Nordea.
Opowiedzialny za analizę potencjału robotycznego, development procesów, pomoc w rozwiązywaniu zadań trudnych, weryfikację standardów w wykorzystywanych technologiach, audyty procesów i zmian, a także rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism.
Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych, obroniony w SGH. Łącznie posiada 10 lat doświadczenia w projektach data science oraz wykorzystujących dane w firmach konsultingowych oraz badań marketingowych. Jest autorem wielu publikacji dotyczących wykorzystania AI.
Od 10 lat pracuje w projektach związanych z wdrażaniem zmian w systemach informatycznych. Wdraża zmiany głównie nastawione na automatyzację i optymalizację procesów.
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju w firmie Horus, oferującej rozwiązania informatyczne do zarządzania oraz inteligentnej automatyzacji procesów biznesowych dla dużych firm, pragnących usprawnić działania operacyjne i obsługę klientów.
Zajmuje się projektowaniem rozwiązań do automatyzacji procesów biznesowych klasy BPMS oraz RPA. W swojej pracy koncentruje się na jak najlepszym dostosowaniu procesów do specyfiki organizacji oraz użyteczności projektowanych rozwiązań.
Konsultant ds. rozwoju biznesu i dyrektorem sprzedaży w Applica. Odpowiedzialny za rozwój biznesu w Europie.
Od początku kariery zawodowej silnie związana z implementacją i doskonaleniem procesów w organizacji. Obecnie RPA Analyst wcześniej zdobywała doświadczenie w Analizie Biznesowej i Architekturze Korporacyjnej.
Od ponad 4 lat związany z automatyzacją, Process Mining oraz usprawnianiem procesów. Obecnie Process Mining stanowi jego główne pole zainteresowań, wraz z wiedzą na temat systemów SAP.
Od prawie 10 lat, tworzy systemy informatyczne bliskie biznesowi. Obecnie poza klasycznym programowaniem, zajmuję się sztuczną inteligencją i wplataniem uczenia maszynowego w procesy biznesowe.
Każdego dnia rozwiązuje trudne zadania pojawiające się w zespole, ustala standardy wykorzystywanych technologii, audytuje procesy wytworzone przez zespół, jest odpowiedzialny za rozwój dodatkowych funkcji Blue Prism, a także za rozeznanie w nowych technologiach.
Odpowiada za Business Development w Stanusch Technologies SA, dostawcy chatbotów i voicebotów w oparciu o autorską omnichannelową platformę robotyzacji wykorzystującą rozwiązania NLP, ML i AI
Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunku Odnawialne Źródła Energii i Gospodarka Odpadami. Stawia na ciągły rozwój i nie boi się wyzwań, dlatego swoje pierwsze kroki zawodowe w roku 2020 podjęła w firmie PGE Obrót S.A.
RPA/.NET deweloper z 6 latami doświadczenia w międzynarodowych korporacjach. Praktyk automatyzacji w środowisku BPO/SSC. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w specjalizacji z zakresu prawa podatkowego.
Menedżer ds. Robotyzacji Procesów Biznesowych w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA.
Menadżer, ekonomista i mentor. Od 20 lat aktywny w branży finansowej, z bogatym i przekrojowym doświadczeniem w rolach Dyrektora Departamentu i Pionu, Członka Zarządu oraz v-ce Prezesa, głównie w podmiotach finansowych.
Od ponad 7 lat zajmuje się modelowaniem procesów i wytwarzaniem oprogramowania wspierającym funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pracując na pograniczu Biznes-IT skutecznie tworzy mosty zacierając granicę między wspomnianymi światami.
Piotr Grządziel pracuje w firmie Danone jako IT & Data Business Systems Senior Manager - DBS Central Europe and Nordics. Piotr kieruje zespołem IT & Data Value Chain.
Aktywny i zaangażowany dyrektor sprzedaży. Swoją współpracę z klientem opiera na zaufaniu. Jego motto życiowe to "Obietnice dane to obietnice dotrzymane".
Projekt Manager wdrożenia projektu Conversational Intelligence od strony Alior Bank.
Od 2018 roku odpowiedzialny m.in. za zbudowanie i późniejsze zarządzanie zespołem automatyzującym procesy biznesowe w firmie.
Założyciel i CEO spółek informatycznych (evoqai.com oraz evobot 2.0) świadczących usługi z zakresu nowych technologii, voicebot, chatbot, produkcji dedykowanego oprogramowania, produkcji modeli opartych na algorytmach sztucznej inteligencji oraz dostarczającej narzędzie obiegu dokumentów i RPA.
Ceniony twórca nowatorskich rozwiązań. Obecnie zajęcie to zarządzanie organizacjami międzynarodowymi tak aby stworzyć możliwości współpracy przedsiębiorców i sztucznej inteligencji.
Jeden z pionierów zastosowania Robotic Process Automation (RPA) w polskich przedsiębiorstwach. W ramach UiPath odpowiada za rozwój RPA i AI w Polsce.
Swoje doświadczenie w RPA oraz Continuous Improvement zdobywał w międzynarodowych organizacjach sektora usługowego oraz bankowego. Przed 4 letnim doświadczeniem z branżą RPA odpowiadał m.in za poprawę efektywności procesów, architekturę korporacyjną oraz za budowanie świadomości procesowej.
Scrum Master, programista z ponad 10 letnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu aplikacjami z branży telekomunikacyjnej, mediowej i logistycznej.
Kilkanaście lat doświadczenia w pracy na produkcji, aktualnie kierownik produkcji w Brintons Agnella.
Obecnie pracuje na stanowisku Automation Solution Lead w HSBC gdzie jest odpowiedzialny za implementację takich technologii jak RPA, IA oraz SI w regionie EMEA oraz ASP.
Od ponad 20 lat związany z Grupą VAN, w której odpowiada za obszar IT. W ostatnich latach zainicjował szereg zmian w organizacji IT, które wspierają cyfrową transformację firmy.
Jacek Kawalec od 25 lat jest zaangażowany w projekty internetowe. Od pierwszego polskiego portalu Wirtualna Polska w 1995 roku do rozwoju projektów AI w 2022.
Wcześniej Specjalista ds. Administracji Sprzedaży, teraz Specjalista ds. Automatyzacji i Robotyzacji Procesów. Citizen Developer RPA w największej Multiagnecji w Polsce.
Zawodowo od lat związany z rynkiem usług finansowych, w MetLife odpowiedzialny za obszar sprzedaży agencyjnej. Zajmuje się rekrutacją najlepszych specjalistów na rynku ubezpieczeniowych.
Odpowiedzialny za optymalizowanie i upraszczanie procesów w mBanku. Product Owner i analityk, który lubi wcielać się w rolę dewelopera RPA.
Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.
Menedżer Zespołu Robotyzacji w Alior Banku oraz certyfikowany deweloper RPA. Promotor Citizen Developmentu oraz organizator cyklu szkoleń Akademia Robotyzacji.
Od 3 lat zajmuje się automatyzacją w Morele.net. Obecnie odpowiedzialny za robotyzację działu zamówień.
Przewodniczący Rady Nadzorczej PIRXON. Odpowiada za rozwój biznesu, poszczególnych produktów pod marką PIRXON i kieruje współpracą z Klientami.
Krzysztof, od ponad 10 lat, zajmuje się automatyzacją procesów, zaczynając od procesów przemysłowych przez automatyzację działań marketingowych, aktualnie całkowicie skupia się na automatyzacji procesów biznesowych.
Dyrektor Operacyjny w spółce Amnis Code, Head of Software Development w Holding 1. Swoje zainteresowania koncentruje wokół zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów oraz usług biznesowych.
Swoją karierę rozpoczęła w dużej korporacji GlaxoSmithKline. Aktywnie działa z platformą Qalcwise od 2015 r. i zautomatyzowała kilkaset procesów dla dużych Polskich przedsiębiorstw. Uważa, że no-code to przyszłość.
Mateusz ma ponad 10 lat doświadczenia w pracy na styku biznesu oraz IT, od niedawna opiekując się globalnym Center of Excellence w obszarze RPA firmy Hapag-Lloyd.
10 lat doświadczenia w SSC, najpierw w finansach, następnie jako project manager oraz business analyst. Od 2019 w zespole RPA CoE w firmie Danis Crown GBS.
Od ponad 18 lat związany z Grupą PZU. Swój rozwój zawodowy rozpoczął w Contact Center, z którym związany jest do dziś, od pracy konsultanta poprzez rolę menedżera do zarządzania rozwojem i utrzymaniem całości infrastruktury CC.
Manager z kilkunastoletnim doświadczaniem na styku biznesu i nowych technologii, które zdobywał podczas projektów realizowanych w największych firmach w Polsce.
Programista odpowiedzialny za zarządzanie usługami wystawianymi do sieci publicznej oraz integrację automatyzowanych procesów z systemami wykorzystywanymi przez organizację.
Ponad 13 letnie doświadczenie na rynku FMCG i AGRO w zakresie rozwojów systemów sprzedaży i route engineering oraz szeroko pojętej analityki i optymalizacji procesów.
Z branżą ubezpieczeń związana od 15 lat, na początku z obszarem Call Center, Obsługą klienta, a obecnie ze Wsparciem Sprzedaży.
Aktualnie Head of CitiLean and Smart Automation Center w grupie Citibank. Doświadczony menedżer i konsultant z ponad 16-letnim doświadczeniem w transformacjach biznesowych i operacyjnych, usprawnianiu procesów i automatyzacji. Lean Six Sigma Master Black Belt i ekspert change management'u.
Związany z doskonaleniem i automatyzacją procesów od ponad 14 lat. Od ponad 5 lat kieruje zespołami odpowiedzialnymi za rozwój obszaru automatyzacji w organizacjach z branży ubezpieczeniowej i finansowej.
Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań automatyzujących i wspierających procesy biznesowe na platformie Bonita. Pełni rolę team leadera i konsultanta.
Janek jest założycielem i CEO startupu BOTWISE, który pozwala skrócić czas dostępu do informacji nawet o 90%. Od 10 lat w branży IT, gdzie buduje i rozwija zespoły developerskie i produktowe z mocnym naciskiem na efektywność procesową.
Absolwentka Wydziału Administracji PWSiP w Łomży. Aktualnie łączy studia informatyczne z pracą zdalną nad innowacyjnym projektem z branży energetycznej w UK.
Pracę w ING Banku Śląskim rozpoczynał w zespole Architektury Korporacyjnej. Pracował także w roli Analityka Biznesowego w ING Banku w Luxemburgu. W chwili obecnej jest członkiem Centrum Eksperckiego ESG Innowacje.
Od ponad 5 lat aktywnie wdraża Process Mining, obecnie Lead Process Mining Architect w A.P. Møller Mærsk.
Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki. 15 letnie doświadczenie przy wdrażaniu projektów IT w MŚP, Specjalizacja w systemach klasy ERP i ERPII.
Menadżer, architekt IT i konsultant z ponad 15 letnim doświadczeniem w obszarze IT.
Od początku kariery zawodowej związany z obsługą procesów ubezpieczeniowych. W grupie PZU od 2009 roku. Odpowiedzialny za obszar technicznej obsługi szkód
Ekspert w zakresie realizacji projektów optymalizacyjnych i rozwojowych. Posiada bogate doświadczenie w obszarach związanych z automatyzacją procesów.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, od 2017 roku pełni w firmie Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A funkcję Dyrektora Ds. Projektów IT.
Wieloletnie doświadczenie w administracji oraz marketingu. W Fundacji Mam serce od dwóch lat na stanowisku Fundraiser. Koordynator projektu Avatar AV1.
Przez większą część kariery związany ściśle z ITSM i product managementem. Od 3 lat w Allegro odpowiedzialny za usprawnianie procesów, w dużej mierze z wykorzystaniem technologii RPA.
Założyciel startupu Digital Teammates oferującego usługi automatyzujące zadania pracowników biurowych. Praktyk zwinnych metod wytwarzania oprogramowania oraz twórca odnoszących sukcesy zwinnych zespołów.
Właściciel biura rachunkowego - Finance Factory, w którym nowe generacje i nowinki technologiczne są na porządku dziennym.
Doświadczona architektka rozwiązań klasy RPA, analityczka biznesowa i deweloperka, specjalizująca się w pracy w trzech wiodących technologiach RPA, odpowiedzialna za wdrażanie kompleksowych projektów w CEE oraz USA.
Od kilku lat w roli Change Director odpowiada za zmiany w Morele.net. Prowadzi projekty w takich obszarach jak: merge z Litewską spółką Pigu, zmiana strategii sprzedażowej, optymalizacja pracy w BackOffice za pomocą robotów.
Od ponad dwóch lat w firmie Unima 2000 pełni stanowisko Software Engineer. Odpowiada za projektowanie i wdrażanie systemów opartych o mechanizmy AI. Specjalizuje się w architekturze systemów chatbotowych i voicebotowych.
Od 2011 roku pracuje na samodzielnych stanowiskach inżynierskich różnych szczebli w KGHM Polska Miedź SA w obszarze badań i rozwoju. Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa.
W Warcie od ponad dekady, z czego prawie połowa w zespole automatyzacji procesów.
RPA developer / Process Mining Consultant with UiPath, helps implementing Process Mining projects.
Specjalista ds. należności / Project manager ds. automatyzacji
Pełni rolę Ambasadora Robotyzacji w MPWiK S.A. we Wrocławiu (ewangelizuje i wdraża RPA w organizacji) - jest odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie Wirtualnym Zespołem Trenerów Robotów.
Ukończone studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Większość kariery spędzona w różnych działach dużego Centrum Usług Finansowych międzynarodowego koncernu branży FMCG. Od dwóch lat zaangażowany w tematykę Process Miningu.
Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w mLeasing posiadający szerokie doświadczenie we wdrażaniu zmian procesowych, proceduralnych oraz narzędziowych.
Od ponad 10 lat zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych, łącząc potrzeby biznesu i IT. Wdrażała system CRM, system do modelowania i publikacji procesów, system zarządzania dokumentacją, procesy na szynie integracyjnej.
Na co dzień zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań chatbotowych, pozwalających inteligentnie automatyzować procesy biznesowe. Mimo fascynacji AI, uważa że człowiek powinien dalej pozostać w centrum technologicznego rozwoju.
Agata Skowrońska-Domańska jest dyrektorem ds. planowania strategicznego w Echo Investment od 2017 roku. W kwietniu 2021 roku objęła również stanowisko członka zarządu S.A. firmy Archicom.
Od wielu lat zajmuje się problematyką strategicznego zarządzania IT, architektury korporacyjnej i ładu danych. Obecnie skupia się na zaawansowanej automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych oraz innowacjach cyfrowych.
Kreator, innowator oraz Prezes Zarządu spółki PIRXON S.A, która z sukcesem wdraża rozwiązania IT w firmach polskich i zagranicznych, jak również w administracji publicznej. Jako Prezes odpowiada za realizację strategii firmy i rozwój technologii RPA pod marką PirxonRobot.
Manager z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży internetowej. Obecnie odpowiedzialny za obszar Digital Workplace i RPA Center of Excellence w Allegro.pl
Product Owner i Business Translator. Posiada duże doświadczenie w usprawnianiu i automatyzacji procesów, od kilku lat również w zakresie automatyzacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
Wywodzący się z Biznesu Developer RPA. Od 2019 roku w Zespole Raportowania i Automatyzacji Procesów. Wytwarza rozwiązania bazujące na dostępie wysoko i nisko-poziomowym z wykorzystaniem API oraz SQL.
Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych. Specjalizuje się w obszarze badań i rozwoju nowych technologii.
Ekspert HRIS i automatyzacji. Promotor podejścia Citizen Development.
Menedżer z długoletnim doświadczeniem, jeden z Head of Robotics w PKO Banku Polskim. Lider wielu projektów strategicznych banku z zakresu wdrażania optymalizacji, digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów.
Odpowiada za obsługę procesu windykacji, ocenę ryzyka kredytowego i kontrolę kredytu kupieckiego.
Product Owner w Tribe Rozwoju Procesów Wsparcia Biznesu w Santander Consumer Bank. Six Sigma Black Belt, Mentor, Certyfikowany Senior Manager ds. Zarządzania Procesami i Jakością.
Od wielu lat zajmuje się szeroko pojętą optymalizacją procesów. Doświadczenie zdobywał w firmach doradczych oraz dużych organizacjach. Od ponad dwóch lat pełni rolę Business Transformation Project Managera w Ringier Axel Springer Polska.
Z Grupą PZU związana od 7 lat. Karierę zawodową rozpoczęła jako Konsultant w Contact Center, obecnie jako Product Owner RPA zajmuje się optymalizacją procesów w Grupie.
Konsultant i Business Development Manager, wspierający klientów GGS IT Consulting. Skupiony na rozwiązaniach technologicznych wspierających transformację cyfrową.
Aktualnie w Accenture Sp. z o. o. pełni funkcję Managera. Obszar zawodowego zainteresowania min. Process Intelligence, Process Mining, Task Mining, Advanced OCR, AI/ML, NLP i RPA.
Specjalista z zakresu wielowymiarowej analizy danych, systemów uczących się (Machine Learning), modelowania matematycznego i sztucznej inteligencji.
Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF, od 16 lat związana z branżą IT.
Doświadczony manager, od kilkunastu lat zaangażowany w tworzenie rozwiązań IT. Zwolennik idei samodzielnej automatyzacji, inicjator i współtwórca narzędzia do automatyzacji i robotyzacji procesów.
Kilkanaście lat doświadczenia w branży IT w zakresie zarządzania i dostarczania rozwiązań wspierających działanie biznesu. Specjalizacje w dziedzinie zarządzania projektami i zespołami wytwórczymi.
Posiada kilkanaście lat doświadczenia w pracy z problemami związanymi z danymi i Data Science. Uczestniczył w projektach wdrożeń technologii związanych z Maszynowym Uczeniem, Sztuczną Inteligencją oraz Process Mining.